KALENDÁŘ PLÁNOVANÝCH AKCÍ

Vážení přátelé, níže s Vámi sdílím veřejné akce na kterých mne nebo mé kolegy z institut Aleny Vitáskové můžete přijít navšítvit osobně.

Budu moc ráda, když se potkáme. Měsíční kalendář si můžete přepnout ručně.

Mobilní petiční stánky

Zároveň se v kalendáři akcí budou vyskytovat podpisové akce, při kterých můžete vyjádřit podpisem na petiční arch podporu mé kandidatury na prezidentku České republiky.


Jedeme Vám NAPROTI | Frenštát p. R

Frenštát p. R. Náměstí míru, Frenštát pod Radhoštěm, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit na náměstí Míru.  

Jedeme Vám NAPROTI | Frýdek-Místek

Frýdek-Místek (Místek) nám. Svobody, Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit na náměstí Svobody v Místku.  

Jedeme Vám NAPROTI | Třinec

Třinec TGM Náměstí T. G. Masaryka, Třinec, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit na náměstí T. G. Masaryka.  

Jedeme Vám NAPROTI | Jablunkov

Jablunkov Mn Mariánské nám., Jablunkov, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit na Mariánském náměstí.  

Jedeme Vám NAPROTI | Český Těšín

ČT ČSA Náměstí Československé armády, Český Těšín, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit i tentokrát na Náměstí Československé armády v Českém Těšíně.  

Jedeme Vám NAPROTI | Karviná

Karviná Masarykovo náměstí, Karviná, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit i v Karviné, od 15h na Masarykovu náměstí.  

Jedeme Vám NAPROTI | Orlová

Orlová Mn Malé náměstí, Orlová, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit i v Orlové, od 15h na na Malém náměstí.  

Jedeme Vám NAPROTI | Havířov

Havířov nR Náměstí Republiky, Havířov, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit na náměstí Republiky v Havířově.  

Jedeme Vám NAPROTI | Vratimov

Mobilní petiční stánek cestuje po České republice. Přijďte vyjádřit svým podpisem na petiční arch podporu Aleně Vitáskové. Budeme se na Vás těšit i ve Vratimově. Místo ještě upřesníme - nejnovější informace naleznete na facebooku.  

Podpisová akce Jaroměř

Jaroměř - mobilní petiční místo 20. 10. 2022 od 12 hodin až do odpoledne u Kauflandu.